Головна / Приміське життя

 

 

Шановні наші читачі, передплатники!

Напевно, всім вам, тим, хто є постійними читачами нашої газети, її хорошими друзями та активними дописувачами, не байдуже, яким змістом вона наповнена, чи є вона цікавою в цілому та наскільки корисна для вас  та чи інша інформація, що друкується в ній.

Також, як і всім вам, працівникам редакції газети «Приміське життя» важливо, щоб продукт нашої праці був для вас потрібним, різноманітним та змістовним. А тому нам не завадить знати вашу думку, побажання відносно  того,  про що ви хотіли б прочитати на сторінках районного видання, які постійні рубрики, чи то офіційного, чи розважального характеру, могли б з’явитися у газеті, поради та консультації з яких питань були б доречними.

 Про свої побажання, пропозиції ви можете надсилати нам листи електронною поштою на адресу: primiske.zt@yandex.ru, або  зателефонувати до редакції на номер: (0412)42-46-68.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

 

***

Передплата не завершується ніколи!

      Своя газета, «районка» – це знайомі прізвища та обличчя, які дивляться з її сторінок, це корисна і потрібна інформація, реклама, програма телепередач; це гарний, очікуваній гість у кожній оселі, у  кожному закладі, на підприємстві  чи в офісі району та міських околиць. Передплачуйте офіційне видання Житомирського району до 25-го числа кожного поточного місяця у будь-якому поштовому відділенні міста, або у кожному сільському поштовому відділенні.

Наш індекс: 89675

Вартість передплати на 3 місяці: 22,41 грн;

На 1 місяць: 7,47 грн.

 

 

Редакція знаходиться за адресою:

10003, м. Житомир, вул. Л. Українки, 1, каб. 410, 411

 

В.о. головного редактора - Юлія Василівна Демусь

 

 

Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM