Головна / Доступ до публічної інформації

Стан забезпечення Житомирською районною державною адміністрацією права громадян на доступ до публічної інформації у січні-березні 2018 року

 

З метою забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в Житомирському районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.  Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Доступ до публічної інформації здійснюється на принципах:

1) прозорості та відкритості діяльності суб'єктів владних повноважень;

            2) вільного отримання, поширення та будь-якого іншого використання інформації, що була надана або оприлюднена відповідно до цього Закону, крім обмежень, встановлених законом;

            3) рівноправності, незалежно від ознак раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

Надання публічної інформації Житомирською райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Відповідальним структурним підрозділом з питань опрацювання та організації розгляду запитів щодо надання публічної інформації є загальний відділ апарату райдержадміністрації.

У січні-березні 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 14 запитів на публічну інформацію, з них  від фізичних осіб - 5 запитів, від юридичних осіб – 4, від громадських організацій – 5 запитів. 

Найбільш запитувана інформація з питань аграрної політики та земельних відносин, заробітної плати та соціального захисту.

На запити, що надійшли до райдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

***

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

 Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

 

  1. ДОВІДНИК ТЕЛЕФОНІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНУ СТРУКТУРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  3. ЗВІТИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ
  4. ЗВІТИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗАПИТІВ НА ІНФОРМАЦІЮ
  5. РІЧНІ ПЛАНИ ЗАКУПІВЕЛЬ
  6. ПЕРЕЛІКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА БЛАНКИ ЗАЯВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
  7. АДМІНІСТРАТИВНІ ДАНІ, ЩО ЗБИРАЮТЬСЯ (ОБРОБЛЯЮТЬСЯ) РОЗПОРЯДНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ
  8. ПРАВОВІ АКТИ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ОПРИЛЮДНЕННЮ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"
  9. РЕЄСТР НАБОРІВ ДАНИХ
  10. ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИСТЕМУ ОБЛІКУ (РЕЄСТР) ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

***

Указ Президента України № 547/2011

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Розпорядження голови Житомираської райдержадміністрації від 25.06.11 № 629 "Про доступ до публічної інформації"

footer-img