Події на часі

5 Лютого, 2018 12:03:00
Категорія: Район
Голова райдержадміністрації провів чергову розширену апаратну нараду

5 лютого голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, підприємств та організацій району. У ході наради було розглянуто актуальні питання розвитку громад.

Першим було заслухано інформацію головного лікаря КУ «ЦПМСД» Геннадія Горбенка щодо роботи, проведеної у напрямку оптимізації первинної ланки надання медичної допомоги. Зокрема йшлося про реформування комунальної установи в комунальне підприємство. За словами Г.Горбенка, наразі опрацьовується його статут, і до 12 лютого даний процес буде завершено, а відповідний документ буде передано на розгляд районної ради. Поцікавився С.Микитюк і станом справ щодо комп’ютеризації закладів первинної медицини та організації роботи модульних ФАПів у Глибочку та Іванківцях. Г.Горбенко повідомив, що наразі вже обладнано комп’ютеризовані робочі місця у 8 амбулаторіях з 15. Процес триває. До 10 лютого заплановано завершити всі організаційні моменти й по модульних ФАПах. Також йшлося й про налагодження співпраці КУ «ЦПМСД» з сільськими радами ОТГ.

Начальнику ЦНАП Житомирської РДА Ігорю Палію було дане доручення до 1 березня вирішити усі питання щодо початку надання нових послуг, у тому числі й біометричних паспортів, та провести офіційну церемонію відкриття.

Начальник відділу освіти РДА Світлана Давиденко отримала доручення терміново подати пропозиції (з відповідними розрахунками) на ОТГ щодо співфінансування закупівлі матеріалів та меблів для районного інклюзивно-ресурсного центру. Йшлося й про поточну ситуацію із захворюваністю учнів ЗОШ району, зокрема – про необхідність введення карантину. Поцікавився голова РДА і станом ремонту даху у Черемошнянській ЗОШ, рівнем забезпеченості шкіл району дровами та процесом передачі приміщень ЗОШ на баланс ОТГ. Окрім цього С.Давиденко вкотре отримала доручення надати пропозиції щодо фінансування харчування дітей у закладах освіти району та щодо організації роботи влітку цього року пришкільних таборів. Дано доручення й щодо визначення упродовж трьох тижнів школи у районі, яка буде опорною. Наразі, за наявними розрахунками, оптимальним варіантом є Троянівська ЗОШ. Також начальник відділу освіти та керівники медичних установ мають визначитися із загальною кількістю відпрацьованих люмінесцентних ламп для організації їх утилізації.

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян району Олександр Мельник розповів про проведену за тиждень роботу щодо презентації нового відділення денного перебування у населених пунктах району. Йшлося й про фактичне завершення роботи у селах та селищах району лікарів-офтальмологів, - наразі послугою охоплено вже весь район, включно з Тетерівською ОТГ. Також було знову обговорено питання облаштування в Терцентрі сучасних та комфортних санітарних кімнат.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк доповіла з питання про стан переоформлення субсидій, наявну заборгованість за послуги ЖКГ та про роботу групи з легалізації трудових відносин.

У свою чергу спеціалісти відділу культури і туризму райдержадміністрації отримали доручення упродовж трьох тижнів напрацювати реальний перелік туристичних маршрутів та визначитися у питанні передачі не використовуваного автотранспорту іншим структурним підрозділам РДА.

Завідувачу юридичним сектором апарату РДА Леоніду Мошківському було дане доручення терміново опрацювати звернення громади Миролюбівської сільської ради щодо пасовища та підготувати відповідне звернення до ГУ Держгеокадастру в Житомирській області. Також юристи РДА мають невідкладно опрацювати питання щодо унормування питання щодо використання земель сільськогосподарського призначення у районі.

Начальник відділу ЖКГ та ЦЗН Фелікс Янев отримав доручення підготувати інформацію щодо загального кілометражу та реальної площі проведених у 2017 році ремонтів доріг та організації вуличного освітлення (крім Тетерівської та Станишівської ОТГ).

Навігація:
Категорія новин:
footer-img