13 Грудня, 2017 10:26:00
Інформація щодо забезпечення учасників бойових дій, Антитерористичної операції та інвалідів війни санаторно-курортними путівками

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року  № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками (далі – Порядок), путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників Антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій). Людина самостійно може обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Міністерством соціальної політики України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Також, згідно пункту 5 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками  деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних,  районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених  законодавством  для  конкретної  категорії  осіб,  в порядку  черговості.  Для  взяття на облік  подається  заява  та медична  довідка лікувальної установи за формою N 070/о, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копія військового квитка та копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань Антитерористичної операції в районах її проведення. Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду.

Після  закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на   обліку для забезпечення санаторно-курортною  путівкою, знімається  з  обліку.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16 або за тел. 22-76-74 (управління праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації).