8 Жовтня, 2018 17:30:00
На Житомирщині відкрили відділення з мотоциклетного спорту та закупили 2 дитячі мотоцикли

На Житомирщині для розвитку мотоциклетного спорту відкрили відповідне відділення у спортшколі та придбали 2 дитячі мотоцикли.

Про це повідомляє начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

«З 1 вересня у Житомирській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі "Юність" відкрито відділення з мотоциклетного спорту, триває набір дітей. З обласного бюджету виділили кошти у сумі 50 тис. грн на два дитячі мотоцикли. Вже пройшла процедура закупівель, і найближчим часом їх доставлять. Закладаємо також кошти на тренерів та закупівлю захисних засобів для дітей», – зазначає Світлана Гресь.

За її словами, навчання на відділенні з мотоциклетного спорту буде безкоштовним.

У Житомирському районі в с. Клітчин функціонує новий мототрек, який відповідає всім вимогам для проведення змагань.