4 Червня, 2018 12:11:00
Підсумки участі команди «Нащадки козаків» в обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, пропаганди здорового способу життя з 29 травня по 2 червня 2018 року рій «Нащадки козаків» Озерненської гімназії брав участь у обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»), яка проводилася у лісовому масиві с. Зарічани. У змаганнях взяли участь 31 команда області. Рій «Нащадки козаків» у підсумковому заліку виборов 7 загальнокомандне місце серед районів та міст, здобувши 4 призових місця: 3 – перших, 1- друге.

- «Впоряд» (стройова підготовка) – І місце;

- «Ватра» (творчий конкурс) – І місце;

- «Добре діло» - І місце;

- «Таборування» - ІІ місце.

50% випробувань учасники змагань пройшли на високому рівні та достойно представили район. У змаганнях також брали участь Глибочицька та Тетерівська ОТГ Житомирського району.