Події на часі

29 Січня, 2018 17:13:00
Категорія: Район
Проект «Вікімандри» запрошує до участі у конкурсі статей про подорожі українською мовою

У рамках проекту всесвітньо відомої вільної онлайн-енциклопедії Вікіпедії «Вікімандри» оголошується конкурс з написання статей до вільного онлайн-путівника.

Конкурс «Підтримай Вікімандри українською» триватиме з 1 по 28 лютого 2018 року з метою наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн-путівника про подорожі українською та іншими мовою.

Ідея конкурсу полягає у створенні нових та поліпшенні вже наявних статей у Вікімандрах українською мовою, а також створенні нових статей про Україну іноземними мовами.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Учасники мають бути зареєстровані у Вікіпроектах.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка у межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Конкурс «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових подорожей, популяризувати туристичну привабливість українських міст, містечок та сіл, їх історико-культурної спадщини та пам’яток природи, інших цікавих для мандрівників місць.

Під час написання нових та поліпшення вже наявних статей у Вікімандрах слід дотримуватись принципів описовості, спиратися на реальний досвід, справедливо оцінювати послуги (детальніше на сторінці Довідка). За приклад для написання та оформлення статей організатори рекомендують такі статті україномовного розділу Вікімандрів як «Київ», «Будапешт», «Севастополь», «Німецький розмовник», «На Говерлу і Прутецькі водоспади», «Мехіко (аеропорт)».

Сторінка конкурсу mandry.wikimedia.org.ua.

З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua

Навігація:
Категорія новин:
footer-img