29 Січня, 2018 10:52:00
Проведено чергову апаратну нараду при голові райдержадміністрації

29 січня у малій залі засідань районної ради головою райдержадміністрації Сергієм Микитюком проведено чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

У ході наради розглянуто ряд актуальних питань.

Першим було заслухано завідувача юридичним сектором апарату РДА Леоніда Мошківського, який доповів з питання щодо результатів проведення планової комплексної перевірки стану правової роботи та систематизації законодавства в райдержадміністрації зведеною робочою групою Головного територіального управління юстиції в Житомирській області та юридичного відділу ОДА. Серед іншого Л.Мошківський зосередив увагу колег на необхідності покращення якості роботи з розробки нормативно-правових актів.

Далі з інформацією щодо виконання в районі упродовж 2017 року державної програми «Доступні ліки», використання субвенції під цю програму, стан співпраці з даного питання з Тетерівською та Станишівською територіальними громадами та стан продовження даної роботи у поточному році, зокрема, хід укладення договорів з аптеками тощо виступив директор КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко. Г.Горбенко розповів про наявну мережу аптечних установ, що обслуговують громадян району у рамах цієї програми. Згідно з вже укладеними договорами таких аптек налічується 35 одиниць, більшість із яких в силу економічних причин знаходяться в обласному центрі. Перелік препаратів, які безкоштовно відпускаються у 2018 році з 1 січня розширено до 239 комерційних назв за різними медичними спрямуваннями. Сума фінансування програми з державного бюджету на районний рівень (без врахування потреб Станишівської та Тетерівської ОТГ) становить у 2018 році понад 1 млн. 603 тис. грн., або близько 133 тис. грн. на місяць.

Про хід виконання районної програми розвитку туризму доповів спеціаліст відділу культури і туризму РДА Олег Рогов. Зокрема йшлося про введення в дію відповідного інтернет-сайту, про розробку логотипу району та туристичних маршрутів, встановлення відповідних дороговказів та про налагодження дієвої співпраці з туристичними агенціями і об’єднаними територіальними громадами.

Далі голова РДА надав слово директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району. Олександр Мельник розповів присутнім про проведену минулого тижня роботу з презентації у населених пунктах району нового відділення соціальної допомоги – відділення денного перебування. Йшлося й про запровадження спільного проекту з КУ «ЦРЛ» та благодійною організацією «Добре бачу» з прийому в селищах та селах лікарів-офтальмологів. Дана послуга користується великою популярністю у населення, адже надається вона безпосередньо за місцем проживання. Окрім того, одразу після огляду спеціалістом можна, за потреби, за пільговою ціною тут же придбати й окуляри. Дана робота продовжується, в планах охоплення нею населення усіх сіл та селищ району.

Наголосив голова райдержадміністрації й на необхідності покращення роботи з підготовки аналітичних довідок в рамках підготовки звіту про виконання програми соціального та економічного розвитку району.

Начальник відділу ЖКГ і ЦЗН Фелікс Янев отримав доручення підготувати запит до ДСНС стосовно переліку найбільш проблемних ДНЗ та ЗОШ району в плані першочергового оновлення протипожежних систем та щодо укладення договорів на очистку доріг району з керівниками місцевих господарств та підприємств для відшкодування відповідних коштів.

Також було дано доручення підготувати нараду з сільськими головами та керівниками ОТГ стосовно організації роботи інклюзивно-ресурсного центру та співфінансування його діяльності усіма зацікавленими сторонами та щодо розгляду пропозицій і питань, порушених на нещодавній нараді у Житомирській міській раді стосовно оплати за навчання дітей з району в школах міста. Потребує обговорення й питання щодо співфінансування подальшої роботи КУ «ЦРЛ».