10 Жовтня, 2018 10:56:00
Шкільна Футбольна Ліга: в Тетерівці змагалися учні 5-7 класів

У понеділок, 8-го жовтня, Шкільна Футбольна Ліга завітала у гостинне село Тетерівка, де на сучасному спортивному майданчику зі штучним покриттям відіграли відбіркові групові змагання хлопці - учні 5-7 класів загальоноосвітніх навчальних закладів Житомирського району.

Участь в урочистому відкритті змагань взяли голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, начальник відділу освіту Тетерівської ОТГ Віктор Весельський, директор Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Самолюк, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький.

У своїх вітальних виступах вони побажали юним футболістам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих матчів і перемог в ім’я процвітання України!

У змаганнях взяли участь вісім футбольних шкільних команд з Тетерівки, Глибочиці, Новогуйвинського, Високої Печі, Садок, Кодні, Вересів і Озерного, які були розбиті на дві групи.

У групі «А»  перше місце вибороли футболісти з Глибочиці, які двічі перемогли та одного разу завершили поєдинок унічию. Другими фінішувала команда з Новогуйвинського, треті - учні з Високої Печі, четверті - господарі майданчика - тетерівські футболісти.

Всі результати групи «А»(хлопці 5-7 класи):

ТЕТЕРІВКА – ГЛИБОЧИЦЯ  0:0.

НОВОГУЙВИНСЬКЕ - ВИСОКА ПІЧ  0:0.

ТЕТЕРІВКА – НОВОГУЙВИНСЬКЕ  0:5 (Голи:К. Литвиненко-3, Н. Ананченко, автогол).

ГЛИБОЧИЦЯ - ВИСОКА ПІЧ  2:1 (Голи: І. Піхоцький-2., А. Антонюк.).

ТЕТЕРІВКА - ВИСОКА ПІЧ  0:0.

ГЛИБОЧИЦЯ – НОВОГУЙВИНСЬКЕ  2:0 (Голи: І. Піхоцький, Д. Осецький).

Групу «Б» виграли футболісти з Озерного, які тільки за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів змогли випередити юних «мессі» з Садок. Треті - команда з Кодні, четверті - Вереси.

Всі результати групи «Б» (хлопці 5-7 класи):

САДКИ - КОДНЯ- 0:0.

ВЕРЕСИ – ОЗЕРНЕ  0:10 (Голи: О. Бурч-6, Д. Грицай-2, Д. Марчук-2).

САДКИ – ВЕРЕСИ  4:0 (Голи: О. Прачук-2, Н. Пилипчук, С. Дехтяренко).

КОДНЯ – ОЗЕРНЕ  2:2 (Голи: І. Когут, А. Стелюта. - О.Бурч, Д. Марчук).

САДКИ – ОЗЕРНЕ  1:1 (Голи: Н. Пилипчук. - О. Бурч).

КОДНЯ – ВЕРЕСИ  1:1 (Голи: І. Когут. - Р. Бондаренко).

За підсумками гупових відбіркових змагань до фіналу Шкільної Футбольної Ліги серед учнів 5-7 класів вийшли команди Глибочиці, Новогуйвиського, Озерного і Садок.