12 Грудня, 2017 12:33:00
Станишівська громада відзначила День місцевого самоврядування

8 грудня в Будинку культури села Станишівка відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Зі щирими привітаннями до громади звернувся Станишівській сільський голова Юрій Матвійчук.

З нагоди свята жителів сіл Станишівської ОТГ також привітали голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, депутат Житомирської районної ради Віктор Загладько, заступники сільського голови Василь Сокорчук та Олександр Цьмох, начальник відділу культури і туризму громади Тетяна Харченко.

Кращі з кращих цього дня за сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок та активну участь у розвиток громади були відзначені Грамотами та Подяками.

В залі була організована виставка дитячих творчих робіт шкільного гуртка, творча експозиція від Вікторії Цимбалюк, роботи Михайла Дідківського, виставка виробів з соломи та лози від майстрині Галини Кравчук.

Музичним подарунком на свято був концерт від ВІА «Древляни» та народного артиста України Юрія Градовського.