Події на часі

19 Серпня, 2014 07:51:00
Категорія: Район

16 серпня 2014 року  в Будинку культури села Троянів Житомирського району відбулося відзначення 25-річного ювілею від Дня заснування «зразкового» хореографічного колективу «Юність», незмінним та вічно юним  керівником якого з самого початку й до тепер є Валентина Миколаївна Дверник.

На свято зійшлися всі поціновувачі талановитих танцюристів. До речі кількість учасників у колективі  сягає ста чоловік. Також прибули і поважні гості: представник народного депутата України Віктора Развадовського Олександр Українець, який привітав ювілярів від імені Віктора Йосиповича та вручив конверт  із 10-ма тисячами гривень. Також свої вітання та грошові подарунки вручили: начальник відділу культури і туризму ЖРДА Т.П.Яворська, Троянівський сільський голова М.І.Білеуш, голова Житомирської районної організації профспілки працівників культури О.О.Назарчук, директор районного Будинку культури Т.В.Харченко, директор ТОВ «ЕкоГенетикс» О.С. Селезньов та Ю.В.Розанов,  ПП Гриценко Н.Ю., ПП Складанівська С.О., ПП Заремба О.І., ПП Є.М.Шейн, ПП Ковальчук О.О.. Окрім того, директор ТОВ «ТАКО» В.А.Карпелюк подарував  талановитим дітям ноутбук. 

Протягом концерту були представлені танцювальні номери всіх вікових груп колективу - від молодшої до старшої. Від класичного жанру учасники перейшли до сучасного. Приємним подарунком  від улюблених вихованців для Валентини Миколаївни стало запрошення на вальс. Ну і найгарячішим градусом всього дійства для глядачів було представлення народної хореографії. Завзяті, статні хлопці та дівчата закружляли у «Гопаку», після чого зал піднявся і оплески не припинялися.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img