10 Жовтня, 2018 12:14:00
У Житомирському районі відбулися змагання на Кубок Міністра оборони України

У Житомирському районі проводиться робота щодо популяризації футзалу та удосконалення фізичної підготовки допризовної молоді до служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях, підвищення престижу військової служби та виховання почуття патріотизму і колективізму. Також вживаються заходи з метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до систематичних занять спортом.

Так, 9 жовтня 2018 року проведено другий відбірковий регіональний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України.

Третя зона відбулася в с. Садки на території футбольного майданчика зі штучним покриттям серед 5-ти районів: Житомирський, Радомишльський, Коростишівський, Малинський, Брусилівський.

Переможцем змагань з футзалу серед допризивної молоді стала команда Радомишльського району. Вітаємо!