7 Червня, 2018 17:20:00
Відбулося засідання районного штабу з питань підготовки та організації оздоровлення дітей та молоді району у 2018 році

7 червня відбулося засідання районного штабу з питань підготовки та організації оздоровлення дітей та молоді району у 2018 році. На засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації М. Козарчук, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І. Мирна, начальник Житомирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Б. Гущин, головний інспектор РВ УДСНС України в Житомирській області А. Велігурський, начальник відділу освіти райдержадміністрації С. Давиденко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Порозінська, заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.Шмакова, головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Т. Собко, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації О. Моржук, перший інспектор ювенальної превенції Житомирського районного відділення поліції Л. Рибак.

Про стан підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у районі у 2018 році у закладах оздоровлення та відпочинку доповіла І. Мирна, яка повідомила, що райдержадміністрацією ведеться активна робота щодо оздоровлення дітей пільгових категорій. Так, станом на сьогоднішній день, у всеукраїнських закладах вже оздоровилося 9 таких осіб, 20 дітей перебувають на оздоровленні. Доповідач відзначила, що селищною, сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами на придбання путівок у заклади оздоровлення та відпочинку у 2018 році виділено понад один мільйон гривень, що майже у три рази більше ніж у минулому році.

У свою чергу С. Давиденко поінформувала про стан проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році у пришкільних таборах та серед іншого відзначила, що пріоритетним напрямком виховного процесу у пришкільних таборах цьогоріч визначено національно-патріотичне виховання.

Б. Гущин повідомив про організацію проведення перевірок закладів оздоровлення та відпочинку щодо санітарно-епідеміологічної безпеки, а А. Велігурський розповів про організацію проведення перевірок закладів оздоровлення та відпочинку щодо техногенної, пожежної безпеки.

З метою профілактики негативних проявів у дитячому середовищі (вживання алкогольних, наркотичних засобів, тютюнопаління) у закладах оздоровлення та відпочинку у 2018 році на території Житомирського району службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районним відділом поліції ведеться посилена робота, про що доповіла О. Моржук.

На засіданні штабу визначено перспективи роботи щодо спільного вивчення діяльності закладів оздоровлення та відпочинку у районі в частині дотримання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної, санітарно-епідеміологічної безпеки, забезпечення медичними послугами, організації змістовного дозвілля тощо.