6 Червня, 2018 12:12:00
Вітання голови Житомирської РДА з нагоди Дня журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста!

Саме ви, представники друкованих та електронних ЗМІ, щодня оперативно й об’єктивно інформуєте мешканців нашого району про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави загалом та рідного краю зокрема, про важливі знакові події у всьому світі.

Своєю великою правдивістю, професійністю, виваженістю ви стоїте на сторожі демократії, фахово та самовіддано служите своїй справі, своєму народу, додаєте віри і впевненості в завтрашньому дні.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, незаангажованих поглядів, свіжих фактів, сміливих проектів і нових висот на ниві вітчизняної журналістики.

Нехай не зраджують вас оптимізм і творче окрилення в ім’я розквіту рідного краю та гідного поступу всієї України!

Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві!

Зі святом вас!

З повагою –