29 Грудня, 2017 13:15:00
Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі жителі Житомирського району!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

За кілька днів відійде в історію 2017 рік. Рік неоднозначний та складний, але, водночас, багатий на здобутки й події. Маємо бути певними, що будь-які труднощі є плинними. Ми - сильний, талановитий і працьовитий народ, який, об'єднавшись навколо єдиних національних і суспільних цінностей, збудує могутню та процвітаючу Україну.

Ми живемо в найкрасивішій країні, ми любимо її і прагнемо звичайного людського щастя, кращого майбутнього для наших дітей, процвітання народу України й добросусідських стосунків з усіма державами світу. Ми маємо поважати один одного й берегти безцінні дари — життя й мир на нашій неповторній у безкрайньому Всесвіті планеті.

Тож давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Нехай прекрасні зимові свята принесуть нам спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу усім міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Гарного вам настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача! Вірних вам друзів та близьких людей поруч!

Нехай прийдешній рік виправдає наші самі добрі надії і прагнення, принесе довгоочікуваний мир на нашу рідну землю.

Бажаю всім Божого благословення, оптимізму, здійснення усіх мрій і сподівань!

Веселих свят!

З повагою -