Події на часі

29 Січня, 2018 15:00:00
Категорія: Район
Юні коднянці вшанували пам’ять Героїв Крут
Юні коднянці вшанували пам’ять Героїв Крут
Юні коднянці вшанували пам’ять Героїв Крут
Юні коднянці вшанували пам’ять Героїв Крут

29 січня минає рівно 100 років від дня бою під Крутами. Цього дня весь український народ вшановує пам’ять  загиблих у нерівному бою.

Протягом  тижня в Коднянській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено ряд тематичних заходів: виховні години, уроки - пам’яті, години спілкування, відео-перерви та ін., а також оформлено інформаційний вісник у вестибюлі школи «Ми пам’ятаємо» та тематичну виставку у шкільній бібліотеці «Пам’яті героїв Крут».

 Цікаво та доступно проведено виховну годину на тему «Бій під Крутами. Сто років тому» для учнів 2 класу класоводом Кравчук В.Ф., на якій діти були глибоко вражені почутим. Цікаво та змістовно пройшла виховна година у третьому класі «Пам’яті Героїв Крут» проведена класоводом Зацерківною Л.С. спільно з вчителем історії Лособик М.К.

У 5 класі проведено годину спілкування на тему «Бій під Крутами. Як це було?» Класний керівник Рудніцька А.Г. у доступній формі для учнів підготувала цікавий матеріал з відео презентацією, діти, в свою чергу, були активними та уважними учасниками заходу. На виховній годині у 6 класі «Герої Крут – для нащадків взірець» присутніх вразили елементи інсценізації «Повертайся, сину, живим» у виконанні Ольшанської Тетяни та Лапчика Дмитра.

Подвиг української юні під Крутами було яскраво продемонстровано на виховній годині в 7 класі «Пам’ятаємо героїв Крут», а для учнів 8 класу проведено реквієм «Героїзм юних українців в обороні України. 1918 рік. Крути».

Завершальним акордом для учнів усієї школи стала відео-перерва на тему «100 років пам’яті Крут», проведена учнями 9-11 класів.

Аналогічні заходи проведно і в інших навчальних закладах райну.

Святим обов’язком справжніх патріотів є пам’ять про подвиг юних студентів, які полягли за незалежність нашої держави. 

Навігація:
Категорія новин:
footer-img